Hakkımızda

AC İstanbul Uluslararası Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş.  daha önce bağımsız denetim şirketlerinde kurucu ortaklıklarda ve özel sektörde üst düzey yöneticiliklerde bulunmuş olan, 30 yılın üzerinde mesleki deneyime sahip,  Başbakanlık SPK eski Başdenetçileri Atilla Zaimoğlu ve Cemal Öztürk öncülüğünde kurulmuştur.

Şirketimiz denetim, vergi, değerleme, danışmanlık ve yabancı şirketlere outsourcing hizmetlerini, köklü bir deneyim sonucu başarı ile sürdürmektedir. Birçok başarılı halka arzın arkasında şirketimizin özverili ve güvenilir çalışması bulunmaktadır.
AC İstanbul, pratik çözüm önerileri ile mükemmel hizmeti sunmak ve ilk tercih edilen olabilmek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Mükemmel hizmeti sunabilmenin de, ileri yöntemleri uygulamakla gerçekleşeceğine inanmaktadır.

Hedefimiz, şirketlere yalnızca hizmet verdiğimiz bir alanda değil, tüm hizmet alanlarımıza giren konularda global bir bakışla yaklaşmak ve olası risk ve karlılıklarını dikkate alarak stratejik karar alma süreçlerine katkıda bulunmaktır.